Zestawy detektor + waga

Wykrywacz do metali

Wykrywacz do metali dostępny w naszej ofercie przeznaczony jest do monitorowania produktów pod kątem ewentualnego zanieczyszczenia ich metalami. Niezawodnie wykrywa on metale, ale też kamienie, ceramikę, czy szkło, które mogą znaleźć się w produktach. Gdy zostaną one wykryte, wykrywacz wyrzuca je za pomocą przełączających się systemów odrzucania. Co istotne, nasz wykrywacz do metali można łatwo podłączyć do systemu, co daje możliwości automatycznej dokumentacji oraz archiwizacji, zgodnej ze standardami HACCP oraz IFS.

Dlaczego warto zakupić wykrywacz do metali wraz z wagą?

Nasze wykrywacze są niezwykle wszechstronne i mają szerokie zastosowanie. Jeśli więc Twoja firma działa w takich gałęziach przemysłu, jak np. przemysł farmaceutyczny, spożywczy, włókninowy, czy na przykład tworzyw sztucznych, wykrywacze do metali okażą się niezastąpione. Co istotne, zawsze przystosowujemy je do wymagań danej gałęzi przemysłu. Umożliwiamy zakup wykrywacza wraz z wagą kontrolną, która daje gwarancję kontroli jakości, a także zachowania zgodności z obowiązującymi regulacjami w zakresie wag oraz miar. Zakup wykrywacza z wagą przynosi wymierne korzyści dla każdego przedsiębiorstwa. Wczesne wykrycie zanieczyszczeń pozwala bowiem na przekazanie klientowi wyłącznie czystego, niezawierającego metalu produktu. Wiąże się to też ze zmniejszeniem ewentualnych strat, ale i zminimalizowaniem ryzyka uszkodzenia oraz przestoju w działaniu maszyn i urządzeń. W przypadku dodatkowych pytań związanych z naszą ofertą wykrywaczy do metali wraz z wagą zachęcamy do kontaktu.

Wybierz wysokiej jakości wykrywacz do metalu

Detektor metali cassel z bliska

Wykrywacz do metalu jest niezbędnym urządzeniem w firmach z wielu branż. Dzięki temu urządzeniu, możliwe jest uniknięcie nieprzyjemnych sytuacji, które mogą mieć wpływ  na działanie maszyn produkcyjnych, a nawet na ludzkie zdrowie. Dlatego też warto wybrać urządzenie, które będzie charakteryzowało się wysoką jakością i solidnością. Co warto zaznaczyć, oferowane przez nas wykrywacze do metalu to urządzenia o bardzo prostej i intuicyjnej obsłudze. Dzięki temu, weryfikowanie problemu może być szybkie i sprawne. Firma ATJan oferuje wykrywacze do metalu, detektory metali oraz detektory x-ray najwyższej jakości. Tym samym zapewniamy bezpieczeństwo w miejscu, w którym wykrywane są metale. Zachęcamy do zapoznania się z poszukiwanymi produktami znajdującymi się w naszej ofercie. Zapraszamy!

Profesjonalny wykrywacz metali

Wykrywacz do metali to profesjonalne urządzenie umożliwiające weryfikację obecności metali w danym produkcie. Używany jest w różnego rodzaju branżach: w przemyśle spożywczym, włókninowym, chemicznym czy farmaceutycznym. Jest niezwykle dokładny, co pozwala na precyzyjne sprawdzenie produktów, a tym samym zapewnienie gwarancji bezpieczeństwa. Urządzenie jest w stanie wykryć wiele surowców. Oprócz metalu jest to szkło czy też kamienie. Dodatkowo wykrywacz jest niezwykle intuicyjny i kompatybilny z wieloma programami, dlatego też istnieje możliwość stworzenia automatycznej dokumentacji z przeprowadzonego procesu badania produktu pod kątem występowania metalu.

Prowadząc firmę, każdy przedsiębiorca zwraca dużą uwagę na to, aby jego produkty były dobrej jakości i zadowoliły jego klientów. Kluczem do sukcesu jest nie tylko wykorzystanie w produkcji materiałów dobrego pochodzenia, ale również higiena i odpowiednia kontrola artykułów przed wprowadzeniem ich na rynek. Chcąc zapewnić najwyższą jakość oferowanych produktów, warto wzbogacić swoją firmę o wykrywacz do metali, który stanowi niezawodną pomoc w ewentualnym wynalezieniu zanieczyszczeń w postaci metali powstałych w procesie produkcji. Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą produktów do wykrywania metali.

Jakie profesjonalne wykrywacze metali oferujemy?

Wśród naszych profesjonalnych wykrywaczy metali znajdziesz wiele modeli o specjalistycznym zastosowaniu. W ofercie posiadamy detektory kategorii:

  • BD – E2 – które niezawodnie wyszukują metale w surowym lub mrożonym mięsie w standardowych pojemnikach E2;
  • BD – które niezawodnie wyszukują metale w zapakowanych i upakowanych produktach na przenośnikach taśmowych;
  • GF – które niezawodnie wyszukują metale w towarach swobodnie spadających, np. takich jak cukier, mąka, ziarno lub granulat.

Każdy z nich ma odmienne zastosowanie, niezwykle istotne podczas procesu produkcyjnego. Zainwestuj w profesjonalizm i wysoką klasę oferowanych przez Twoją firmę produktów. Zadbaj o bezpieczeństwo Twoje i Twoich Klientów już dziś! Zapraszamy do kontaktu, a z przyjemnością pomożemy Ci w doborze odpowiedniego wykrywacza do metali dla Twojej firmy.

Profesjonalny wykrywacz metalu jest niezbędnym urządzeniem dla firm, którym zależy na oddaniu klientowi produktu wolnego od metalu. Specjalnie dla naszych klientów za każdym razem dostosowujemy wykrywacz do metalu do danej branży. Dzięki temu jeszcze lepiej może on spełniać swoje zadanie. Zbadanie danego przedmiotu pod kątem zawartości metalu jest ważne również ze względu na uniknięcie strat i ewentualnego uszkodzenia maszyn. Nie mniej istotną kwestią jest ludzkie zdrowie.

Urządzenie, które znajduje się w naszej ofercie, przede wszystkim pozwala zapewnić wysoką jakość produktów firmowych, które po procesie produkcji trafiają do klienta. Dzięki dokładnej kontroli można mieć pewność, że są one całkowicie wolne od metalu. Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem profesjonalnego wykrywacza metalu wraz z wagą, zapraszamy do skorzystania z oferty.

Z profesjonalnym wykrywaczem metali będziesz w stanie zagwarantować swoim klientom jakościowe produkty, pozbawione metali. To bardzo ważna rzecz, która może wpływać nie tylko na zdrowie ludzi, ale również na prawidłowe funkcjonowanie innych maszyn w przedsiębiorstwie. Wykrywać metale można nie tylko w produktach spożywczych, takich jak słodycze, mięsa, owoce, warzywa, produkty mleczne, a nawet przyprawy i wielu innych, ale również w surowcach chemicznych, jak, skóry, tekstylia chemiczne, tworzywa sztuczne itp. Kolejną z branży, w której wykrywacze metali mają wzięcie, jest branża medyczna, kosmetyczna, czy farmaceutyczna. Jeśli zależy Ci na profesjonalnej obsłudze klientów, warto rozpatrzyć posługiwanie się fachowymi i sprawdzonymi sprzętami.

Zaczynając od podstaw, urządzenie to wykorzystuje system zrównoważonych cewek, a zbudowane jest z sondy detekcyjnej i układu elektronicznego, który bada sygnały. Sonda detekcyjna składa się z cewki nadawczej i cewek odbiorczych. Praca sprowadza się do utworzenia pola elektromagnetycznego, którego wartość odczytywana jest przez układ odbiorników. Jeśli metal nie jest obecny w badanym przedmiocie, wówczas układ pozostaje stabilny. Z kolei w momencie, gdy w oknie detekcyjnym pojawia się metal, wówczas dochodzi do zachwiania równowagi układu a zmiany zostają zanotowane przez układ elektroniczny i informują o obecności metalu. Możliwość jego wykrywania związana jest przede wszystkim z właściwościami magnetycznymi metali i zjawiskami, które w nich występują w wyniku umiejscowienia w polu elektromagnetycznym.